Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

İstinye Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, 2016-2017 akademik yılında İstinye Üniversitesi çatısı altında eğitim vermeye başlamıştır. “Ağız ve Diş Sağlığı”, “Ameliyathane Hizmetleri”, “Anestezi”, “Çocuk Gelişimi”, “Diyaliz”, “Eczane Hizmetleri”, “Elektronörofizyoloji”, “Fizyoterapi”, “İlk ve Acil Yardım”, “Radyoterapi”, “Sosyal Hizmetler”, “Tıbbi Dokümantasyon Ve Sekreterlik”, “Tıbbi Görüntüleme Teknikleri” ve “Tıbbi Laboratuvar Teknikleri” olmak üzere 14 farklı program ile eğitim sunmaktadır. Eğitim dili Türkçe olup, titizlikle hazırlanmış eğitim programları seçkin öğretim kadrosu tarafından verilmektedir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nun amacı mesleki gelişim konusunda doğru model oluşturan, bilgili, ilkeli, yenilikleri izleyen donanımlı mezunlar vermektir. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bu eğitim anlayışı çerçevesinde İstinye Üniversitesi Hastanesi ile birlikte Medical Park ve Liv Hospital hastanelerinin tüm teknolojik ve akademik olanaklarını öğrenciler için seferber etmiştir.

Bilgi Formu

Fakülte hakkında daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerini bırakabilir, eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsin.

İletişim formundaki bilgilerim doğrultusunda programlar, etkinlikler ve üniversite ile ilgili gelişmeler hakkında SMS, e-posta ve telefon gibi iletişim kanallarından benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Topkapı Kampüsü

Maltepe Mah., Edirne Çırpıcı Yolu, No.9 Zeytinburnu, İstanbul, 34010

Telefon: 0850 283 60 00
Eposta: info@istinye.edu.tr

Mlpcare Medicalpark Liv Hospital VM Medicalpark