Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Mezunlarımızdan Mesaj Var!

Okul Birincisi İsmail Akçal

İsmail Akçal

2018-2019 eğitim yılı Radyoterapi Programını birinci olarak bitirdim. Bir İstinyeli olarak kendimi en şanslı bulduğum konu üniversitemin akademik kadrosunun mükemmel olmasıdır. Ben bu iki yıllık süre boyunca bana bölüm arkadaşlarıma bıkmadan, usanmadan büyük özveriyle destek olan hocalarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Şimdi İstinye Üniversitesi'nden Radyoterapi teknikeri olarak mezun oluyorum ancak arkamda güzel anılar bırakarak gidiyorum. Arkadaşlarımla birlikte kurduğumuz Kansere Gönül Verenler isimli öğrenci kulübümüz ve düzenlediğimiz sosyal faaliyetlerimiz ile Radyoterapi Programı 2019 mezunlarının adının sıkça geçeceği güzel izler bıraktığımızı düşünüyorum. Ve diyorum ki İstinyeli yetişir dünya değişir.

Fizyoterapi Programı Birincisi Aleyna Ermiş

Aleyna Ermiş

2018-2019 eğitim yılı fizyoterapi programını birincilikle bitirdim. İki yıl boyunca yoğun bir tempoda uygulama ve teorik dersler aldık. Alanında çok başarılı fizyoterapistlerle tanışıp onlardan eğitim aldık. Uygulamalı dersler de hocalarımızın bizimle bire bir ilgilenmesi ve verdikleri vaka örnekleri çalıştığımız yerlerdeki vakalarda daha rahat adapte olmamızı tedavi programının nasıl yapılıp nasıl uygulanacağını zorlanmadan gerçekleştirdik, mesleğimde de bu sayede çok büyük başarılara imza atacağıma eminim. Sizleri de bu kocaman ailenin bir parçası olmaya bekliyorum.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (2.Ö) Birincisi İlknur Kebapçı

2018-2019 Eğitim yılı Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (2.Ö) Programını birincilikle bitirdim.

2018-2019 Eğitim yılı Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (2.Ö) Programını birincilikle bitirdim. İki yılımı dolu dolu ve mutlu geçirdiğim bir yer oldu İstinye Üniversitesi. Hocalarımızın desteğini de arkamızda hissettik hep. Gerek staj gerek teori olsun her alanda bizlere yardımcı olan hocalarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Aynı zamanda sadece bilgi değil her türlü sosyal alanda da faaliyetlerin bulunduğu bir üniversite oldu İstinye. Sizlerde bu desteği arkanızda hissetmek istiyorsanız sizleri de bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Program Birincisi Nagihan Civelek

nagihan civelek

2018-2019 eğitim ve öğretim yılı Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Program birincisiyim. Öncelikle bana eğitim hayatımda hayalleriminde ötesinde ve bir o kadar da muhteşem bir ortamda eğitim imkanı sağlayan bu değerli kuruma ve bu kurumu bize kazandıran mütevelli heyeti başkanımız Sn. Dr. Muharrem USTA'ya nezdinde Rektörüm Prof. Dr. Sn. Melih BULU' ya, Müdürüm Dr. Öğr. Üyesi Sn. Yemliha Yıldız ve değerli hocalarıma aynı zamanda maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen değerli aileme ve arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 2 yıllık kısa süren eğitim hayatımda okulumuzun bize sağladığı günümüz teknolojisinin sınırsız imkanları ve konusunda uzman ve özverili ile çalışan değerli hocalarım sayesinde birçok bilgi edindiğimi düşünüyorum. Ve bu düşüncelerimde ben de aynı özveri ile iş hayatımda insanlığa faydalı olacağıma inanıyorum. Eğitim hayatını sürdüren ve idealleri olan her öğrenciyi hayallerini gerçekleştirmesi için okulumuza bekliyoruz. "İstinyeli Yetişir Dünya Değişir."

Çocuk Gelişimi Programı Birincisi Ayfer Aydın

Ayfer Aydın

2018-2019 Eğitim yılı Çocuk Gelişimi programını birincilikle bitirdim. Her zaman bana destek olan hocalarım sayesinde çok verimli iki yıl geçirdim ve bundan sonra da her zaman yanımda olacaklarını biliyorum. İstinye Üniversitesinde edindiğim bilgiler sayesinde, staj yaptığım okullardan çok iyi geri dönüşler ve iş teklifleri aldım. İstinye ailesine çok teşekkür ediyorum.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programını Birincisi Sevda Bideci

sevda bideci

2018-2019 Eğitim yılı Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programını birincilikle bitirdim. İstinye Üniversitesine adım attığım andan itibaren geleceğe emin adımlarla yürüyen bir İstinyeli oldum. Kendimi keşfettim. İçimdeki potansiyelin farkına varıp açığa çıkarabildim. Bu süreçte okulumun değerli eğitmenlerinin payı yadsınamaz. Gerek derslerde gerekse uygulama eğitimlerinde mesleğimin gerektirdiği yetkinlikleri kazanarak buradan ayrılıyorum. MLPCARE hastanelerinde staj yapabilme imkanı sunuldu. Bunun sayesinde de daha mezun olmadan iş teklifi aldım. Ben İstinye ailesinin bir parçası olmaktan çok memnunum.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Birincisi Hacer Bülbül

Hacer BÜLBÜL

2018-2019 eğitim yılı Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünü birincilikle bitirdim. Hocalarımın verdiği destekler, okulda öğrendiğim teorik bilgiler ve MLP CARE hastanelerinde gerçekleştirdiğim uygulamalar bana çok katkı sağladı. Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümü, sağlık sektörü ve eğitimi içerisinde kendine özgü bir uzmanlaşma alanı bulması bize ve siz yeni öğrenci adayları için çok büyük bir değer olacağına inanıyorum. Sizleri de bu değere sahip olmak üzere İstinye Üniversitesi ailesine davet ediyorum.

Ameliyathane Hizmetleri Programını Birincisi Merve Çili

Merve Çilli

2018-2019 eğitim yılı Ameliyathane Hizmetleri Programını birincilikle bitirdim. İstinye Üniversitesinde teorik eğitimlerin yanı sıra laboratuvarımızda almış olduğumuz uygulamalı eğitimler sayesinde kendimi daha çok geliştirme olanağı buldum. Çok değerli hocalarımdan almış olduğum bu eğitimler sayesinde hedeflerime ulaşmam konusunda bana oldukça büyük katkı sağlayacağını biliyorum. Onlar sayesinde meslek hayatımda birçok insanın hayatına dokunacağımı ve çok başarılı olacağıma inanıyorum. Sevgili İstinye ailesine ve hocalarıma buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İŞ’te İstinyeli Kübra Ceylan

isü mezun

2018-2019 eğitim yılı Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı mezunuyum. Mezun bir İstinyeli olarak hem eğitim hem kariyer basamaklarını tırmanırken her zaman destek olan aynı zamanda fikirlerini bizimle paylaşan ve bu yolda emin adımlarla ilerlememi sağlayan çok değerli hocalarımdan eğitimler aldım. Teorik dersleri destekleyici nitelikte bulunan yoğun uygulama eğitimleriyle bu alanda bilgi ve becerilerimi geliştirme imkanı buldum. Şimdi de üniversitemden bölümümün gerektirdiği yetkinlikleri kazanarak mezun oluyorum. İstinyeli olmanın ayrıcalıklarından yararlanarak daha mezun olmadan MLPCARE hastanesinden iş teklifi aldım. Sadece eğitim değil iş hayatında da desteğini esirgemeyen İstinye ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve İstinye ailesinin şanslı bir üyesi olmaya sizleri de davet ediyorum...

İŞ’te İstinyeli Nazan Çelikkol

isü mezun

2019 yılı Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programından mezun oldum. Eğitim hayatım boyunca hocalarımız bize sadece ders değil ayrıca meslek hayatımızda karşılaşacağımız zorluklarla nasıl baş edebileceğimizi öğrettiler. Akademik anlamda gerek teorik gerekse pratik olarak iyi donanıma sahip olarak mezun olduğum üniversitem, aynı zamanda iş hayata atılmamda da bana yardımcı oldu. Yeni İstinyeli mezun olarak Medicalpark hastanesinde çalışmaktayım. Üzerimden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen hocalarıma ve üniversiteme çok teşekkür ederim.

İŞ’te İstinyeli Rabia Yalınkılıç

rabia yalınkılıç

2018-2019 eğitim yılı Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü mezunuyum. Hocalarımın destekleriyle okulda öğrendiğim teorik bilgiler ve MLP CARE hastanelerindeki uygulama dersleri ve stajımızın bana büyük katkısı oldu. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü gerek hastaneler gerek laboratuvarlar gerekse tıp merkezlerinin demirbaşıdır. Eğitim alırken aynı zamanda öğrenci asistanlığı sayesinde okulun ihtiyaç duyulan bölümlerinde çalışabilirsiniz. Ben bu sayede kepimi atmadan işe başladım. Doku Tipleme ve İmmünoloji Laboratuvarında Büro Memuru olarak çalışıyorum. Okulumuzun bu bağlamda öğrencilerine büyük katkıları bulunmaktadır. Sizleri de bu değerli ailenin bir parçası olmak üzere İstinye Üniversitesine davet ediyorum.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Birincisi Ayşenur Aşar

Ayşenur Aşar

2017-2018 Eğitim Yılı Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programını birincilikle bitirdim. İki yıl yoğun geçen mesleki teori ve uygulama eğitimlerim sayesinde mesleğimde birçok başarıya imza atacağıma inanıyorum. Mezuniyet sonrası üniversitemin başarımı destekleyerek MLPCARE hastanelerinde bana iş imkânı sunmasıyla iş arama dönemi yaşamadım. Sizleri de bu kocaman ailenin bir parçası olmaya bekliyorum.

Ameliyathane Hizmetleri Program İkincisi Seda Nur Kurşun

Seda Nur Kurşun

2017-2018 Eğitim Yılı Ameliyathane Hizmetleri programını ikincilikle bitirdim. Laboratuvarlarımızda bize uygulamaları sabırla defalarca öğreten hocalarımız sayesinde mesleğimizi çok iyi öğrendik. Mezuniyet sonrası üniversitemin başarımı destekleyerek MLPCARE hastanelerinde bana iş imkânı sunmasıyla iş arama dönemi yaşamadım. Üniversitemizde bize verilen özel mezun bursuyla lisans tamamlamayı planlamaktayım. Her zaman bizi destekleyen üniversitemize sizleri de bekliyoruz.

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Üçüncüsü İrem Nur Çolak

İrem Nur Çolak

2017-2018 Eğitim Yılı Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programını üçüncülükle bitirdim. Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde yansıtan, kariyerimi planlarken desteklerini esirgemeyen, bana İstinyelilik kültürünü aşılayan hocalarımla emin adımlarla ilerledim. Üniversitemin sağladığı imkanlarla kepimi atmadan iş teklifi aldım. Kariyerimin bundan sonraki sürecinde de gölgelerini arkamda hissedeceğim İstinye aileme sonsuz teşekkürler.